Утилізація обладнання

Компанія "Техніка та Сервіс" запрошує до співпраці. Ми пропонуємо:

Послуги з технічному обстеженню електронної техніки, електронної обчислювальної техніки, приладів, комплектуючих виробів, офісного обладнання, інвентарю та теле-відео апаратури, побутового електрообладнання, меблів, медичного обладнання та інших приладів спеціального призначення , які знаходяться на балансі установи.

Фахівці нашої організації проведуть кваліфіковану і якісну роботу з технічного обстеження і нададуть необхідні документи - акти технічного обстеження устаткування (з освітленням обставин використання, причини поломки і виведення непридатності подальшого використання відповідного обладнання), які допоможуть Вам, здійснити повний цикл операцій, пов'язаних з проведенням списання .

Роботи збору, первинної обробки брухту та металевих відходів із вмістом дорогоцінних металів від списаної електронної техніки, виведеного з експлуатації обладнання, приладів, комплектуючих виробів, офісного обладнання, інвентарю та теле-відео апаратури, побутового електрообладнання, медичного обладнання, приладів спеціального призначення , деталей і т.п. (далі - сировина).

Віддаючи сировину на переробку, Ви отримуєте:

1. Акт вилучених матеріалів (лист №1) на кольорові і чорні метали і полімеризації не пізніше 60-ти днів (з дати відвантаження сировини), з оплатою за отримані матеріали в процесі розбирання.
2. Акт вилучених матеріалів (лист №2) на Дорогоцінні метали (ДМ) - не пізніше 3 місяців (з дати відвантаження сировини), з оплатою за вилучені ДМ в процесі переробки.

Здійснивши первинну обробку брухту, ми допомагаємо установам зняти з балансу основні засоби, виконати певну послідовність дій, регламентовану чинним законодавством України.

Якщо, Вас, зацікавили наші пропозиції, або у Вас виникли питання, ми готові Вам допомогти.

Українська
Покупаем компьютерные томографы Siemens.

Купим б/у компьютерный томограф в любом состоянии: рабочий, поломанный, не укомплектованный, после ремонта на запчасти и т.д.
Контакт для предложений: info@ts.zp.ua