Плівка для принтера DICOM

Пропонуємо до реалізації термопленку для DICOM принтерів від виробника Hangzhou Konida Medical Instrument Factory. Плівка розміру 10 * 12 inch використовується в принтерах Agfa Drystar 5302, 5503 і 5500.

Плівка призначена для друку рентгенівських та МРТ зображень з цифрових носіїв та не являетcя рентгенівської плівкою в класичному її розумінні, тому для друку знімків на ній не потрібно проявлення, фіксаж і т.і., як це відбувається в аналогових системах радіографії.

У цей час все більшу популярність отримує цифрове зберігання рентгеновcкого зображення (а такі дослідження як МРТ та КТ зберігають лише цифрові дані) з наступним друком його на спеціалізованих радіологічних DICOM принтерах.

Принтери використовують термографічний тип друку на спеціальній прозорій плівці і, як правило, використовуються спільно з томографами, МРТ та цифрової мамографії, тобто там, де потрібна найвища якість і дозвіл друку.

Українська
Покупаем компьютерные томографы Siemens.

Купим б/у компьютерный томограф в любом состоянии: рабочий, поломанный, не укомплектованный, после ремонта на запчасти и т.д.
Контакт для предложений: info@ts.zp.ua